Gezi Güvenlik İpuçları

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57 MB
  • Version 8.25.10.00
  • Dil Türkçe
  • Firma BabyBus Kids
Oyun içerisinde çocukları eğitmek amacıyla geliştirilen Gezi Güvenlik İpuçları mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Gezi Güvenlik İpuçları, küçük yaşta olan çocukların çeşitli bilgileri oyun esnasında öğrenmeleri amacıyla geliştirilmiş özel bir mobil uygulamadır. Bu eğlenceli oyunda yakından tanıdığımız sevimli panda ve Kiki karakteri üzerine şekillendirilmiştir. Oyunda sevimli Panda ve Kiki alışveriş mağazasına gidiyor. Fakat bu iki afacan karakter biraz yaramazlar. Başlarına bir şey gelmemesi için güvenlik önlemlerini alarak gezmeliler. 

Çocuklar Gezi Güvenlik İpuçları mobil oyununda sokakta başlarına bir şey geldiğinde yapmaları gerekenleri öğreniyorlar. Fakat bunları sıkılarak öğrenmek yerine oyun içerisinde sevimli hayvanlar eşliğinde öğrenecekler. Oynaması oldukça kolay olan Gezi Güvenlik İpuçları mobil oyunu tam olarak çocukların hayal dünyasına yönelik bir şekilde hazırlanmıştır. 

Birbirinden farklı dört oyun sahnesinde sevimli Pandayı göreceksiniz. Onun yönlendirmeleri doğrultusunda ilerleyecek ve komik anlara şahit olacaksınız. Özgür olan çocukların başına her an her şey gelebilir fakat onların özgürlüğünü kısıtlamak da doğru olmayacaktır. Oyunumuzun amacı çocuklara güvenlik anlayışını kazandırmak.

Onlar karşılaştıkları durumlarda güvenlik ipuçlarından yararlanabilirler, ve bizim komik panda Kiki, çocukların tüm kötü hareket ve davranışlarını yakalayacaktır. Belki çocuklar da, bir sonraki defa dışarı çıkışlarında güvenliklerine daha fazla dikkat edecekler. Oyun içerisinde farklı yaş grupları için öğrenme düzeylerine göre özel seriler hazırlanmıştır. Çocukların uygulama içerisinde eğlenerek vakit geçirmeleri için Android  cep telefonunuza indirin. Gezi Güvenlik İpuçları indir